moje konto Ulubione (0)

Zaloguj się:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Utwórz nowe hasło

Wyszukaj

nieruchomości w Hiszpanii

Siedziba
w Polsce

Sopot

tel: 0048 58-621-00-31


Biura
w Hiszpanii

Costa Blanca Torrevieja

tel: 0034 966 29-93-38

Costa Blanca Calpe

tel: 0034 966 44-44-35

Costa del Sol Marbella

tel: 0034 966-44-44-35

Zasady korzystania z serwisu carisma.pl

 1. Pod pojęciem "Serwis" rozumie się serwis znajdujący się pod adresem www.carisma.pl oraz wszystkie funkcje i narzędzia udostępniane przez ten serwis.
 2. Pod pojęciem "Użytkownik" rozumie się każdą osobę, która w jakikolwiek sposób korzysta z Serwisu.
 3. Zawartość stron internetowych Serwisu jest własnością Carisma Jacek Szyc (zwana dalej Carisma) z siedzibą w 81-805 Sopot, Al. Niepodległości 791/4.
 4. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)
 5. Carisma zastrzega sobie prawo do decydowania o zawartości Serwisu, dokonywanych w niej zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania użytkowników o swoich zamiarach. Carisma nie daje gwarancji aktualności informacji umieszczonych na stronach Serwisu.
 6. Usługi prezentowane za pośrednictwem Serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą wysuwania roszczeń w stosunku do Carismy. Milczenie w związku z wysłaną do Carismę ofertą nie oznacza jej akceptacji.
 7. Carisma nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść obcych informacji i ogłoszeń zamieszczanych na stronach Serwisu.
 8. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu oraz zobowiązanie do przestrzegania go. Użytkownik winien zapoznać się z niniejszym Regulaminem.
 9. Carisma nie ponosi odpowiedzialności za błędy lub pomyłki w Serwisie, jak również za nieprawidłowe pod względem technicznym działanie Serwisu oraz za przerwy w dostępności Serwisu.
 10. Carisma nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę bezpośrednią lub pośrednią, wynikającą z korzystania Serwisu.
 11. Dane osobowe zbierane w ramach Serwisu wykorzystywane są tylko i wyłącznie w zakresie, na który w trakcie pozyskiwania tych danych Użytkownik Serwisu wyraził zgodę. Wpis w formularzu Newsletter, wysłanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce Zamów katalog oraz pod każdą z ofert sprzedaży nieruchomości oznacza zainteresowanie otrzymywaniem informacji o nowych ofertach i usługach Carismy, a także wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych dla celów marketingowych Carismy. Dane te są przetwarzane tylko dla celów wewnętrznych Carismy i nie są udostępniane w żadnej formie osobom i firmom trzecim. Użytkownik ma prawo wglądu, edycji oraz usunięcia swoich danych z bazy danych Carismy po uprzednim poinformowaniu Carismy telefonicznie tel. 58-621-00-31 lub pocztą elektroniczną na adres biuro@carisma.pl
 12. Zastrzega się możliwość wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie. Zmiany dokonywane są poprzez zamieszczenie nowej treści Regulaminu na stronie internetowej. Zmiany obowiązują od momentu ich wprowadzenia.

Zarezerwuj wizytę

Jak kupić?

Zbuduj Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij nieruchomość

Pomóż stworzyć ofertę specjalnie dla Ciebie

Wypełnij poniższą ankietę. Pozwoli nam to poznać Twoje preferencje oraz bardziej ukierunkować ofertę.

Cena od (€):

Cena do (€):

Typ nieruchomości:

Liczba sypialni:

Cel nabycia:

Kiedy planujesz zakup?

Imię i Nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Carisma nieruchomości w Hiszpanii:

Siedziba
w Polsce

Sopot

tel: 0048 58-621-00-31

Biura
w Hiszpanii

Costa Blanca Torrevieja

tel: 0034 966 29-93-38

Costa Blanca Calpe

tel: 0034 966 44-44-35

Costa del Sol Marbella

tel: 0034 966-44-44-35

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco i otrzymuj na Twój e-mail informacje o nowościach w naszej ofercie!

Adres e-mail:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.