moje konto Ulubione (0)

Zaloguj się:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Utwórz nowe hasło

Wyszukaj

nieruchomości w Hiszpanii

Nasz zespół

Biura w Hiszpanii:


Torrevieja/Alicante


Małgorzata Przybysz

Aleksandra Nowicka
Specjalista ds. sprzedaży


aleksandra.nowicka@carisma.pl

język: polski, hiszpański, angielski

Agnieszka Klis

Agnieszka Klis
Specjalista ds. sprzedaży

kom. +34 672 041 902
agnieszka.klis@carisma.eu
język: polski, hiszpański, angielski

Barbara Bierca

Barbara Bierca
Specjalista ds. sprzedaży

kom. +34 678 347 323
barbara.bierca@carisma.eu
język: polski, hiszpański, angielski

Barbara Sucharska

Barbara Sucharska
Specjalista ds. sprzedaży


język: polski, angielski, hiszpański

 Magdalena Głód

Magdalena Głód
Specjalista ds. sprzedaży

kom. +34 627 545 983
magdalena.glod@carisma.eu
język: polski, hiszpański, angielski

 Magdalena Langowska

Magdalena Langowska
Vice prezes

magdalena.langowska@carisma.eu
język: polski, hiszpański, niemiecki

Małgorzata Przybysz

Małgorzata Przybysz
Wynajem i zarządzanie nieruchomościami


malgorzata.przybysz@carisma.pl

język: polski, hiszpański, angielski


Calpe


 

Katarzyna Marciniak
Administracja

tel. +34 747 858 359
calpe@carisma.pl
język: polski, hiszpański, angielski

Anna Marciniak Anna Marciniak
Specjalista ds. sprzedaży

tel. +34 678 347 330
anna.marciniak@carisma.pl
język: polski, hiszpański, niemiecki, angielski

Specjalista ds. sprzedaży

Justyna Szyc
Marketing

justyna.szyc@carisma.pl
język: polski, hiszpański, angielski

Jacek Szyc

Jacek Szyc
Prezes

jacek.szyc@carisma.pl
język: polski, hiszpański, niemiecki


Marbella


Marcin Kiełpiński
Administracja


marbella@carisma.eu
język: polski, hiszpański, angielski

Dorota Schütz
Specjalista ds. sprzedaży

+34 627 545 982
dorota.schuetz@carisma.eu
język: polski, hiszpański, niemiecki, angielski


Nasi specjaliści w Hiszpanii:


Jacek Brokowski

Jacek Borkowski
Specjalista ds. remontowych

język: polski, hiszpański, angielski, niemiecki


Biuro w Polsce:

Sopot


Andrzej Bursa

Andrzej Bursa
Specjalista ds. sprzedaży

+48 513 180 845
andrzej.bursa@carisma.pl

Anna Nowakowska

Anna Nowakowska
Specjalista ds. sprzedaży

+48 501 389 984
anna.nowakowska@carisma.pl

Artur Drążęk

Artur Drążek
Administracja

artur.drazek@carisma.pl

 

Barbara Panasiuk
Dyrektor - Księgowość

+48 509 387 929

 

Zarezerwuj wizytę

Jak kupić?

Zbuduj Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij nieruchomość

Pomóż stworzyć ofertę specjalnie dla Ciebie

Wypełnij poniższą ankietę. Pozwoli nam to poznać Twoje preferencje oraz bardziej ukierunkować ofertę.

Cena od (€):

Cena do (€):

Typ nieruchomości:

Liczba sypialni:

Cel nabycia:

Kiedy planujesz zakup?

Imię i Nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Carisma nieruchomości w Hiszpanii:

Siedziba
w Polsce

Sopot

tel: 0048 58-621-00-31

Biura
w Hiszpanii

Costa Blanca Torrevieja

tel: 0034 966 29-93-38

Costa Blanca Calpe

tel: 0034 966 44-44-35

Costa del Sol Marbella

tel: 0034 966-44-44-35

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco i otrzymuj na Twój e-mail informacje o nowościach w naszej ofercie!

Adres e-mail:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.