moje konto Ulubione (0)

Zaloguj się:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Utwórz nowe hasło

Wyszukaj

nieruchomości w Hiszpanii

Nasz zespół

Hiszpania - Torrevieja / Alicante

Aleksandra Nowicka

Aleksandra Nowicka

Specjalista ds. sprzedaży

 
aleksandra.nowicka@carisma.pl

Język: polski, hiszpański, angielski

Barbara Bierca

Barbara Bierca

Specjalista ds. sprzedaży

 
barbara.bierca@carisma.eu

Język: polski, hiszpański, angielski

Magdalena Langowska

Magdalena Langowska

Vice prezes

 
magdalena.langowska@carisma.eu

Język: polski, hiszpański, niemiecki


Hiszpania - Calpe

Katarzyna Marciniak

Katarzyna Marciniak

Administracja

 
Telefon: +34 747 858 359 calpe@carisma.pl

Język: polski, hiszpański, angielski

Anna Marciniak

Anna Marciniak

Specjalista ds. sprzedaży

 
Telefon: +34 678 347 330 anna.marciniak@carisma.pl

Język: polski, hiszpański, niemiecki, angielski

Justyna Szyc

Justyna Szyc

Marketing

 
justyna.szyc@carisma.pl

Język: polski, hiszpański, angielski

Jacek Szyc

Jacek Szyc

Prezes

 
jacek.szyc@carisma.pl

Język: polski, hiszpański, niemiecki


Hiszpania - Marbella

Marcin Kiełpiński

Marcin Kiełpiński

Administracja

 
marbella@carisma.eu

Język: polski, hiszpański, angielski

Dorota Schütz

Dorota Schütz

Specjalista ds. sprzedaży

 
Telefon: +34 627 545 982 dorota.schuetz@carisma.eu

Język: polski, hiszpański, niemiecki, angielski


Polska - Sopot

Andrzej Bursa

Andrzej Bursa

Specjalista ds. sprzedaży

 
Telefon: +48 513 180 845 andrzej.bursa@carisma.pl
Anna Nowakowska

Anna Nowakowska

Specjalista ds. sprzedaży

 
Telefon: +48 501 389 984 anna.nowakowska@carisma.pl
Artur Drążęk

Artur Drążek

Administracja

 

artur.drazek@carisma.pl

Barbara Panasiuk

Barbara Panasiuk

Dyrektor - Księgowość

 
Telefon: +48 509 387 929

Zarezerwuj wizytę

Pomóż stworzyć ofertę specjalnie dla Ciebie

Zapisz się do newslettera

Zadaj nam pytanie online

Carisma nieruchomości w Hiszpanii:

Siedziba
w Polsce

Sopot

tel: 0048 58-621-00-31

Biura
w Hiszpanii

Costa Blanca Torrevieja

tel: 0034 678-34-73-21

Costa Blanca Calpe

tel: 0034 747-85-83-59

Costa del Sol Marbella

tel: 0034 747-85-83-59

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco i otrzymuj na Twój e-mail informacje o nowościach w naszej ofercie!

Adres e-mail:
Zobacz nasz film z Piotrem Fronczewskim

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.