Nieruchomości w Hiszpanii

ANKIETA
Wypełnij poniższą ankietę. Pozwoli nam to poznać Twoje preferencje oraz bardziej ukierunkować ofertę.


Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Realizacja projektów budowlanych na terenie Hiszpanii.

Carisma SA jest firmą świadczącą pełną gamę usług w dziedzinie organizacji i nadzoru procesu inwestycyjnego, projektowania i budowy domów w Hiszpanii.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo domy gotowe, domy wg. projektów typowych oraz domy wg. projektów indywidualnych.


Wykonujemy także modyfikację i adaptacje projektów typowych, plany zagospodarowania działki, projekty indywidualne domów. Budujemy domy w standardzie "pod klucz" oraz w stanie deweloperskim.

Nasi kompetentni pracownicy doradzą Państwu wybór projektu typowego, materiałów, odpowiedniego rozwiązania instalacji, a także załatwią formalności związane z budową domu, będą nadzorować cały proces aż do ostatnich odbiorów i przekazania nieruchomości w Państwa ręce.

Pracownicy naszej firmy to profesjonaliści, posiadający duże doświadczenie i współpracujący z nami od kilkunastu lat. Dzięki temu budowa Państwa domu realizowana jest wg. z góry określonego planu i w precyzyjnie ustalonym zakresie, terminie, a także za ustaloną cenę.

   


 

KONTAKT
Biuro w Polsce:
Sopot
tel. 0048 58-621-00-31
Biura w Hiszpanii:
Costa Blanca Torrevieja
tel. 0034 966 29-93-38
Costa Blanca Calpe
tel. 0034 966 44-44-35
Costa del Sol Marbella
tel. 0034 62-754-59-82
dvd
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na naszej stronie oraz w naszej ofercie, wpisz swój adres e-mail w poniższe pole i naciśnij przycisk:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Oferty zapisane (0) do góry
Facebook