Nieruchomości w Hiszpanii

Costa Blanca Południe, La Marina
cena: 368 775 €
ANKIETA
Wypełnij poniższą ankietę. Pozwoli nam to poznać Twoje preferencje oraz bardziej ukierunkować ofertę.


22.09.2017

W tym roku rekordowo ciepła jesień w Hiszpanii!

Zapraszamy jesienią do Hiszpanii. Według prognoz do grudnia pogoda ma dopisywać. Wszystko wskazuje na to że okres świąteczno-noworoczny ma być wyjątkowo ciepły.

Jutro pierwszy dzień kalendarzowej jesieni. Dla mieszkańców Polski oznacza to perspektywę wzmożonych opadów deszczu i znaczne ochłodzenie aury. Inaczej sprawa się ma na półwyspie iberyjskim, gdzie słońcem i ciepłem możemy się cieszyć okrągły rok.


Hiszpańska jesień 2017 ma być jedną z najcieplejszych w ciągu ostatniego półwiecza.

Średnia temperatura dla całego kraju w tym roku wynosiła 24,7°C czyli 1,6°C powyżej średniej z ostatnich lat.

Według przedstawicieli Państwowej Agencji Meteorologicznej (Aemet) październik będzie bardzo ciepły w całym kraju, w listopadzie natomiast wyjątek będzie stanowił region północny Hiszpanii gdzie temperatura nieco spadnie, w grudniu najwyższe temperatury mają zostać zanotowane na południowym i środkowym obszarze kraju.


Tab. prognozowane średnie miesięczne temperatury w Alicante. www.accuweather.com

Podsumowując mijające hiszpańskie lato, najwyższe temperatury zanotowano w Estremendurze i Andaluzji w połowie lipca, 45,4°C w mieście Badajoz, 45,7°C na lotnisku w Granadzie i 46,9°C na lotnisku w Cordobie. Najgorętszym miesiącem był zdecydowanie czerwiec z średnią temperaturą wyższą aż o 3 stopnie biorąc pod uwagę okres od 1965r. 

Bardzo ciepłe jesienie i łagodna aura miesięcy zimowych są charakterystyczne dla południowo wschodniej części Hiszpanii. Wspaniały klimat jest jednym z głównych powodów dla których tak duża liczba mieszkańców północnych części Europy pragnie mieć tutaj swój drugi dom.

KONTAKT
Biuro w Polsce:
Sopot
tel. 0048 58-621-00-31
Biura w Hiszpanii:
Costa Blanca Torrevieja
tel. 0034 966 29-93-38
Costa Blanca Calpe
tel. 0034 966 44-44-35
Costa del Sol Marbella
tel. 0034 62-754-59-82
dvd
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na naszej stronie oraz w naszej ofercie, wpisz swój adres e-mail w poniższe pole i naciśnij przycisk:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Oferty zapisane (0) do góry
Facebook