Nieruchomości w Hiszpanii

Costa Blanca Północ, Benissa
cena: 2 625 000 €
ANKIETA
Wypełnij poniższą ankietę. Pozwoli nam to poznać Twoje preferencje oraz bardziej ukierunkować ofertę.


12.07.2017

Hiszpania jednym z najzdrowszych miejsc do życia w Europie.

W rankingu prestiżowego naukowego magazynu medycznego „Lancet” Hiszpania została oficjalnie uznana jednym z najzdrowszych krajów do życia w Europie.

Czasopismo swój ranking przygotowuje opierając się na danych statystycznych zawartych w tzw. European League Table zebranych na przestrzeni 20 lat (1995-2015).

 

 

Pod uwagę wzięto między innymi, średnią długość życia, w Hiszpanii to 81,4 lata (o 2 lata więcej niż w Wielkiej Brytanii), oraz średnią długość życia w dobrym zdrowiu,  w Hiszpanii to 70,9 lat, natomiast w Wielkiej Brytanii 68,6 lat.

Co powoduje że Hiszpanie są zdrowsi?

Według czasopisma medycznego, dobry wynik Hiszpanii to efekt spotkania kilku ważnych uwarunkowań, takich jak zdrowe odżywianie się (dieta śródziemnomorska), cieplejszy klimat, duża ilość słońca zwłaszcza w południowej części Półwyspu Iberyjskiego, upodobanie różnych form aktywności fizycznej zwłaszcza pieszych spacerów.

Duży wpływ ma także ogólne usposobienie mieszkańców Hiszpanii, życzliwość, radość życia, celebrowanie sjesty i słynna mañana (Hiszpanie nie lubią się spieszyć). Do tego dochodzi umiłowanie do spędzania czasu w dużym gronie a także niespotykana w takim zakresie wielopokoleniowość hiszpańskich rodzin, szacunek i troska o jej najstarszych członków.

 

KONTAKT
Biuro w Polsce:
Sopot
tel. 0048 58-621-00-31
Biura w Hiszpanii:
Costa Blanca Torrevieja
tel. 0034 966 29-93-38
Costa Blanca Calpe
tel. 0034 966 44-44-35
Costa del Sol Marbella
tel. 0034 62-754-59-82
dvd
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na naszej stronie oraz w naszej ofercie, wpisz swój adres e-mail w poniższe pole i naciśnij przycisk:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Oferty zapisane (0) do góry
Facebook