Nieruchomości w Hiszpanii

Costa Blanca Północ, El Campello
cena: 5 000 000 €
ANKIETA
Wypełnij poniższą ankietę. Pozwoli nam to poznać Twoje preferencje oraz bardziej ukierunkować ofertę.


06.11.2017

Brytyjski miliarder inwestuje w hiszpańskie nieruchomości.

Najmłodszy miliarder w Wielkiej Brytanii, 26-letni książe Hugh Grosvenor, którego majątek szacuje się na prawie 9 miliardów funtów, postanowił zainwestować część swoich pieniędzy w hiszpańskie nieruchomości.

Właściciel i dziedzic największej brytyjskiej agencji nieruchomości z prawie 300-letnią historią, jedyny syn zmarłego 9 sierpnia 2016 r. Geralda Grosvenora, kupił w Madrycie trzy budynki aby stworzyć kompleksy mieszkaniowe, które zostaną zaprojektowane dla klientów o wysokiej sile nabywczej.

 

Jedną z zakupionych przez księcia Westminster nieruchomości, jest budynek mieszczący się przy ulicy Modesto Lafuente, w którym działało do niedawna forum filatelistyczne (Forum Filatélico en Madrid). Przygotowanie projektu, 12. kondygnacyjnego budynku zlecono słynnemu hiszpańskiemu architektowi Carlosowi Lameli.

Ponadto firma kontrolowana przez Hugh Grosvenora zakupiła działkę przy ul. Jorge Juan, gdzie powstanie kolejny luksusowy 7. kondygnacyjny kompleks mieszkalny zaprojektowany tym razem przez studio Ortiz Leon, z śródziemnomorskim ogrodem autorstwa Jesúsa Moraime. 

Trzecim przedsięwzięciem brytyjskiej firmy jest renowacja budynku w Santa Engracia, zlecona BSV Arquitectos, w którym skomercjalizowanych zostanie 18 pięter.

Szczegóły budowy nie zostały jeszcze podane do publicznej wiadomości. Całkowita kwota inwestycji jest również utrzymywana w tajemnicy. Szacuje się jednak że zaangażowanie kapitałowe przekroczy 70 mln Euro.

 

 

KONTAKT
Biuro w Polsce:
Sopot
tel. 0048 58-621-00-31
Biura w Hiszpanii:
Costa Blanca Torrevieja
tel. 0034 966 29-93-38
Costa Blanca Calpe
tel. 0034 966 44-44-35
Costa del Sol Marbella
tel. 0034 62-754-59-82
dvd
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na naszej stronie oraz w naszej ofercie, wpisz swój adres e-mail w poniższe pole i naciśnij przycisk:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Oferty zapisane (0) do góry
Facebook